Merkezimizde Kullanılan Fraksiyonel CO2 Lazer

Cilt yenileme amaçlı 1. jenerasyon lazerler klasik CO2 lazerler olarak geliştirildi. Zamanla 2. jenerasyon Fraksiyonel CO2 lazerler klasik CO2 lazerlerin yerini aldı. Daha sonra cilt yenilemede derinin dermis tabakasının yeniden yapılanması için 3. jenerasyon RF(radyofrekans) kullanılmaya başlandı. Sinerjik etki için Fraksiyonel CO2 lazer ile RF birlikte kullanılmaya başlandı ve bu ikili istem 4. jenerasyonu oluşturmaktadır.

Merkezimizde akne izlerinin lazer tedavisinde 4. jenerasyon DEKA SmartXide2 DOT / RF sistemini kullanmaktayız. cilt yenileme Fraksiyonel CO2 lazer kullanılmaktadır.

Bu sistemde seans uygulaması sırasında hem Fraksiyonel CO lazer hemde RF birlikte kullanılmaktadır.Fraksiyonel CO2 lazer ile doku yenilenmesi sağlanırken RF ile deride kümülatif ısı artışı ile doku yenilenmesi sağlanmaktadır.Merkezimizde Kullanılan Fraksiyonel CO2 Lazer


yol tarifi

dermatoloji randevu
dermatoloji doktor cevapliyor

Adres: Esentepe Mah. Cevizli D 100 Güney Yanyol Lapishan 25/2 Soğanlık, Kartal / İSTANBUL
GSM: 0532 624 21 27
Bu sitedeki bilgiler doktor ya da eczacıya danışmanın yerine geçmez. Sitedeki bilgi, yorum ve görüntüler kişileri bilgilendirme amaçlı olup, tanı ve tedaviye yönlendirme amaçlı değildir.© 2020 Hakan Buzoğlu. All Rights Reserved.
ByFlash Web Agency