Lazer Lipolizis Uygulama Alanları

Kilo fazlalığı, şişmanlık kadın ve erkekte küçük farklarla birlikte belli anatomik alanlarda fazla yağlanma yapmaktadır. Bu zamanla yüz ve vücutta dış estetik konturları bozmaktadır.Lazer Lipolizis Uygulama AlanlarıLazer lipolizis kadın ve erkekte diyet yada fiziksel egzersizlerin yetersiz olduğu istenmeyen bölgesel yağlanma alanlarında uygulanabilmektedir. Sadece yağ dokusunun alınması değil ayrıca derinin elastikiyetinin arttırılması yani derinin gerilmesi de sağlanmaktadır. Bu özellikleri ile lazer lipolizis vücut ve yüzde konturların yeniden şekillendirilmesini sağlanmaktadır.

Bunun dışında lipomlarda-deri aştı yağ dokusunun tümörleri, kadın ve erkekte jinokomastide-aşıır meme dokusunda yağ birikimi ve sellülitde, koltuk altı aşırı terleme ve koku tedavisinde de kullanılmaktadır.

Lazer lipolizis aşağıdaki resimde olduğu gibi yüzde; yanaklar, göz altı, çene altı ve boyundan başlamakta ayak bileklerine kadar istenmeyen yağ dokusunun olduğu tüm alanlara uygulanabilmektedir.Lazer Lipolizis Uygulama Alanları

 


yol tarifi

dermatoloji randevu
dermatoloji doktor cevapliyor

Adres: Esentepe Mah. Cevizli D 100 Güney Yanyol Lapishan 25/2 Soğanlık, Kartal / İSTANBUL
GSM: 0532 624 21 27
Bu sitedeki bilgiler doktor ya da eczacıya danışmanın yerine geçmez. Sitedeki bilgi, yorum ve görüntüler kişileri bilgilendirme amaçlı olup, tanı ve tedaviye yönlendirme amaçlı değildir.© 2020 Hakan Buzoğlu. All Rights Reserved.
ByFlash Web Agency