Dudak Estetiğinde Kullanılan Özel İplik ve İmplant Uygulamaları

Dudaklara yerleştirilen özel implantlar PermaLip vb yada özel iplikler BOCA vb kullanılabilmektedir.

Permalip ; Dudak implantı( dudak silikonu ) yumuşak, sağlam silikondan yapılmıştır ve son dört yıl içerisinde Amerika Birleşik Devletlerindeki Plastik Cerrahlar tarafından geliştirilmiştir. PermaLip® kapsamlı testlerden geçirilmiştir. FDA ve CE tarafından onaylanmıştır. Kalıcı bir etkinliği bulunmaktadır. Lokal anestezi altında dudak kenarlarına küçük kesikler uygulanır ve implant içerisine yerleştirilir.

BOCA; dudak dolgunlaştırmak için kullanılan dudak ipliğidir, caprolactone maddesinden üretilmiştir. Bu madde tüm dünyada cerrahi ipliklerde kullanılır (ameliyat dikişleri özellikle). Eriyebilen, alerji yaratmayan ve yan etkisi olmayan (biyo-uyumlu), güvenli ve dayanıklı özelliklere sahiptir. Kullanılan iplik maddesi dudaklara hacim (dolgunluk) kazandırırken, iplik, dudaktaki hacim verici hyaluronik asit ve kolajen elementleri  üretimini uyarır. Böylece BOCA’nın kalıcılık etkisi uzundur.


yol tarifi

dermatoloji randevu
dermatoloji doktor cevapliyor

Adres: Esentepe Mah. Cevizli D 100 Güney Yanyol Lapishan 25/2 Soğanlık, Kartal / İSTANBUL
GSM: 0532 624 21 27
Bu sitedeki bilgiler doktor ya da eczacıya danışmanın yerine geçmez. Sitedeki bilgi, yorum ve görüntüler kişileri bilgilendirme amaçlı olup, tanı ve tedaviye yönlendirme amaçlı değildir.© 2020 Hakan Buzoğlu. All Rights Reserved.
ByFlash Web Agency